Haber

AK Parti’den Altınova köylerine çıkarma

AK Parti Yalova Teşkilatı, Altınova ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla görüşmeye geldi. Ziyaretlerde birlik ve beraberlik mesajları veren AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ve Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Her zaman biriz, beraberiz. Türkiye’nin Yüzyılını birlikte inşa edeceğiz.”

İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, parti teşkilat yöneticileri, il genel başkanı ve belediye meclis üyeleri, Altınova’nın Ayazma, Fevziye ve Çavuşköy ilçelerini ziyaret ederek, birlikte meydana geldi. vatandaşlar, projeler hakkında bilgi vererek taleplerini dinledi.

“Bu aşkın adı Türkiye”

Ziyaretlerin çok faydalı olduğunu belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Aziz milletimize duyduğumuz sevgi ve şefkat ömür boyu sürer. Her koşulda her zaman omuz omuza, gönül gönüleyiz. bu aşkın Türkiye’dir.Milletimizin efendisi, başımızın tacı,üretken ve vatansever değerli köylülerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

“Hizmetin adı AK Parti’dir”

AK Parti Hükümetlerinin 21 yılda Yalova’da ve yurt genelinde dev projelere imza attığına değinen AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve başarıyla sonuçlandırdığı projelerin 2000’in üzerinde olduğunu söyledi. halkımız tarafından takdir edilmektedir. Onu bir kez daha görmek işimizde bizi daha da motive ediyor. AK Parti hizmetin adıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için teşkilatlar olarak yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.” – YALOVA

camardiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu