Haber

Aroma, Avrupa 17 Yaş Altı Şampiyonası’nın ana sponsoru oldu

Türkiye Sutopu Federasyonu, Manisa’da düzenlenecek 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nın ana sponsorluğu için meyve suyu markası Aroma ile anlaştı.

Federasyondan yapılan açıklamada, Türkiye Sutopu Federasyonu Başkanı Mete Erol ile Aroma Satış Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Dolun’un, şampiyonanın ana sponsorluk sözleşmesinin imza törenine katıldığı belirtildi. Kızlar için 30 Temmuz-5 Ağustos, erkekler için 8-15 Ağustos. .

Açıklamada görüşlerine yer verilen Mete Erol, “Türkiye’nin en köklü markalarından Aroma ile iş birliği yapmaktan mutlu ve gururluyuz. Avrupa 17 Yaş Altı Şampiyonası’na verdikleri destekten dolayı Aroma ailesine teşekkür ederiz. Bizim için büyük önem arz eden ev sahipliği yaptığımız , hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. terimleri kullandı.

Ekrem Dolun ise imzalanan anlaşmanın ardından yaptığı açıklamada, “Aroma birçok farklı proje ile kendini spora ve sporcuya destek vermeye adamış ve bu anlamda birçok sponsorluğa imza atmış bir marka. Yüzme ve sutopu ülkemizde yükselişte ve buna katılımı teşvik etmeyi amaçlıyoruz.Bu hedef kapsamında Avrupa 17 Yaş Altı Sutopu Şampiyonası sponsorluğumuzu hayata geçirdik.” değerlendirmesini yaptı.

beypazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu