Yaşam

Ece Erken, nafaka davası açtığı eski eşi Serkan Uçar’a kızdı: Vicdanlı adamlardan çocuk yapın

Başarılı sunucu Ece Erken, 2014-2015 yollarının ortasında sadece 7 ay kalan çocuğunun babası Serkan Uçar’a tepki gösterdi. Çocuğuna haciz yoluyla nafaka verdiği iddia edilen Uçar’ın “Yeni bir Ferrari aldım, size etrafı gezdireyim” mesajıyla çılgına dönen Early, “Herkes baba olabilir ama baba olamaz” dedi.

“OĞLUM BABASININ NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ŞAFAKTAN ÖĞRENDİ”

Eymen isimli oğlunun nafakasını ödemediği için eski eşiyle yargılanan Ece Erken, Instagram hesabından şu sözlerle isyan etti: “Konuşma diyorum, bir daha dayanamam. 6 bin liraya icra yoluyla nafaka veren eşim Şafak’tan (hala Şafak diye bahsediyor) babanın ne demek olduğunu öğrenen oğlum, hiçbir işe karışmayan öz babası aylar sonra arayıp diyor ki , ‘Ferrari aldım, seni gezdireyim’. Şaka bu ya. Herkes baba olur ama herkes baba olamaz. Vicdanlı adamlardan çocuk yapın.”

EŞİNİN ÖLÜMÜYLE YOK OLDU

2015 yılında Serkan Uçar ile boşanan Ece Erken, 2021 yılında Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlendi. Ancak Mahmutyazıcıoğlu, geçen yıl husumeti olduğu kişiler tarafından vurularak öldürüldü. Kocasının ölümüyle yıkılan Erken, oğluyla birlikte sakin bir hayat sürmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu