Yaşam

Etimesgut Festivali’ne hangi sanatçılar gelecek? Etimesgut Belediyesi 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali sanatçıları!

Etimesgut Festivale hangi sanatçılar gelecek? festivalle ilgili en sık sorulan sorular arasında yer alıyor. 1-10 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek festivalin detayları merak konusu olmaya başlıyor ve arama motorlarında sorgulanıyor. Peki Etimesgut Festivali’ne hangi sanatçılar gelecek? Etimesgut Belediyesi 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali sanatçıları!

ETİMESGUT FESTİVALİ’NE HANGİ SANATÇILAR GELECEK?

Etimesgut Festivali’nde Zara, Sefo, Mustafa Yıldızdoğan, Öykü Gürman, Ziynet Sali, Hüseyin Kağıt, Mustafa Taş, Özgürcan Çoban ve Funda Arar gibi ünlü sanatçılar da konser verecek. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, festival hazırlıklarının tamamlandığını belirterek, “Düğünümüz için heyecanlıyız. Birlik, beraberlik ve kardeşlik için yeniden bir araya geleceğiz. Kültürümüzü, sanatımızı sergileyeceğiz. Festivale yoğun katılım bekliyoruz.” Festivalimize tüm Ankaralıları davet ediyorum.”

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu