Haber

Euphoria yıldızı 25 yaşında öldü

Ailesinden yapılan açıklamada, makul bir ölüm nedeni bildirilmezken, akıl sağlığı sorunları yaşadığı ve ‘en iyi arkadaşım’ olarak nitelendirilen babasının ölümüyle ağır darbeler vurduğu ve hayatını kaybettiği belirtildi. geçen hafta uzakta

açıklamada, “Angus akıl sağlığıyla mücadelesi konusunda açıktı ve umarız ölümünün diğerlerine yalnız olmadıklarını ve bu sorunla kendi başlarına sessizce mücadele etmemeleri gerektiğini hatırlatır.”ifadeler yer aldı.

bulut, Zendaya’nın Rue Bennett’i canlandırdığı dizide,Ahlaki açıdan dürüst bir uyuşturucu satıcısı olan Fezco’yu canlandırdı.

Cloud, diğer beş işte oyunculuk performansları sergilerken, asıl itibarı ‘Euphoria’ dizisi kazandı.

Fez olarak bilinen Fezco O’Neill karakteri,Dizinin başında rehabilitasyondan ayrılan ancak halen bağımlılıkla mücadele eden ve dizinin sonunda çıkan bir çatışma sonucu tutuklanan Zendaya’nın canlandırdığı baş karakterle yakın bir bağ kurar.

Zendaya karakteri için iki Emmy ve bir Altın Küre olmak üzere birçok ödül kazanan dizinin X hesabından yapılan açıklamada, “Angus Cloud’un vefat ettiğini öğrendiğimiz için inanılmaz üzgünüz. Son derece yetenekliydi ve HBO ve Euphoria ailesinin sevilen bir parçasıydı. Bu zor zamanda arkadaşlarına ve ailesine başsağlığı diliyoruz.”kelimeler yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu