Haber

Milas Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

MİLAS BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR
Milas Belediyesi vatandaşlarımıza daha aktif ve kaliteli hizmet verebilmek için araç filosunu güçlendiriyor.
Yeni ve modern araçları envanterine ekleyen Milas Belediyesi, en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyor.
Kamyonetler araç envanterine katıldı…
Milas Belediyesi, bugün gerçekleştirilen araç teslim töreniyle araç filosuna yeni kamyonetleri ekledi. Araç filosu 2 adet 4×4 kamyonet, 4 adet çift kabinli kamyonet ve 2 adet kamyonet ile güçlendirildi. Önümüzdeki günlerde 1 çöp kamyonu ve 1 kamyonet daha araç filosuna katılacak.
Firma yetkilileri ve belediye birim yöneticilerinin de hazır bulunduğu araç teslim töreninde firma yetkilileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı temsilen anahtarları teslim etti ve çiçek takdim etti.
Araçların belediyemize ve Milas’a güzel olmasını diliyorum…
Teslim edilen araçları inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat daha sonra açıklama yaptı. Lider Tokat; “Bugün Belediyemizin araç filosunu önemli ölçüde güçlendirdiğimiz ve araçları teslim aldığımız mutlu bir anı yaşıyoruz. Belediyemiz Emniyet Müdürlüğü, Teknik İşler, Kültür ve Sosyal İşler, Tarım Hizmetleri, İşletme İştirakleri, Kadın ve Aile Hizmetleri, Temizlik ve Veteriner Hizmetleri Müdürlüklerinin araç ihtiyaçları çerçevesinde yaptığımız alımlarla bugün itibarıyla 8 adet aracımız, Kamyonetler bize teslim edildi ve biz de bu kamyonetleri ilgili müdürlüklerimize verdik. Hizmet kalitesinin artması için onlara gerekli imkanları sağladık.
Şu anda Temizlik İşleri için 1 araç, Veteriner Hizmetleri için de 1 araç hazırlanıyor, önümüzdeki günlerde bu araçları teslim alacağız. Gelen araçlarla birlikte 10 aracımızı da belediyemizin araç filosuna kattık. Bu araçları Belediyemize kazandırmak için yaklaşık 9 milyon lira harcamak zorunda kaldık. Arkadaşlarıma kusursuz ve kazasız bir görev diliyorum. Alacağımız araçların belediyemize ve Milas’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-alasehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu