Haber

Müzisyen Kimliğiyle Tanıdığımız Ege Çubukçu’nun Daha Önce Duymadığınız Yönleri

2005 yılında ”Bir Gün” albümüyle ilk profesyonel çıkışını yapan Ege Çubukçu, 4 Kasım’da Kenan Doğulu ile düet yaptığı ”What’s Love” şarkısını hayranlarıyla buluşturdu. Şarkı taze çıkmışken, müzisyen kimliğiyle tanıdığımız Ege Çubukçu’yu daha yakından tanımak istersen seni içeriğe alalım.

Ege Çubukçu, hayatımıza Bir Gün albümüyle girmişti…

Ayşe Hatun Önal ile düet yaptığı ”Hey DJ” şarkısıyla çıkışını sürdürmüştü…

”Yaz Geldi” müziği da hit olan Ege Çubukçu, Ayşe Hatun Önal ile düet yaptığı ”Hey DJ” şarkısıyla çıkışını sürdürmüştü.

İzmirli müzisyen geçtiğimiz günlerde 39 yaşına girdi…

16 Kasım 1983, İzmir doğumlu olan Ege Çubukçu, anne tarafından Girit göçmeni. İngiltere’de yaşayan iki kız kardeşi var ve yakın etrafı tarafından kardeşlerine düşkün bir abi olarak tanımlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Ege Çubukçu & Kenan Doğulu düetini de paylaşalım…

Şarkının klibinde bir şefi canlandırması tesadüf değil…

Klipte Ege Çucukçu’yu bir şef olarak görüyoruz. Bu bir mizansen olsa da tesadüf değil. Günlük yaşamında da oldukça iyi yemek yaptığı ve arkadaş buluşmalarında hep mutfağa giren kişi olduğu söyleniyor. Söylentilere göre özellikle meze konusunda iddialı.

Bir patili babası olduğunu zaten biliyoruz…

Ege Çucukçu, Instagram hesabında köpeği Frankie’yi sıklıkla paylaştığından, bir patili babası olduğunu aslında biliyoruz. Asıl sıkıntı, nasıl bir baba olduğu. Etrafındakilerin ”Kendi doğurmuş gibi” diyerek tanımladığı bir sevgi bağı var Frankie ile. Bunun yanı sıra sokak hayvanları için de çeşitli desteklerde bulunduğu söyleniyor.

2018 yılında ”Derya” albümünü çıkarmıştı…

”Derya” aynı zamanda Ege Çubukçu’nun göbek ismi.

Gerçek bir kahve tutkunu…

Bir kahve şenliğine giderseniz Ege Çubukçu’yla müsabakanız oldukça mümkün. Hatta o denli ki kendine ilişkin bir kahve markası bile var. Üstelik bu kahveler, tıpkı vakitte genç müzisyenlere takviye olduğu bir ağ. Kahve kutularından çıkan QR kod ile genç müzisyenler, kendilerini anlatıp varsa beatlerini gönderebiliyor. Ege Çucukçu ise bu kademede mix, mastering üzere hususlarda onlara takviye veriyor.

Sıkı bir Star Trek hayranı…

Yakın etrafı, Ege Çubukçu’nun Star Trek serilerinin tamamını izlediğini ve sıkı hayranı olduğu söylüyor.

Aslında Ege Çubukçu’nun sesini yalnızca müziklerinde duymuyoruz…

Ege Çubukçu’yu müzikleriyle tanısak da sesini duyduğumuz tek yer müzikleri değil. Birebir vakitte bir dublaj ve seslendirme stüdyosu var ve bugüne dek birçok ünlü markanın reklamında da onun sesini duyduk.

2009 yılında bir toplumsal sorumluluk projesi için yaptığı bir müziği da var…

Eğitimde fırsat eşitliği için yapılan bir toplumsal sorumluluk projesine Son Bir Talih isimli müziğiyle dayanak olduğu da Ege Çubukçu hakkında pek bilinmeyenler ortasında.

ADHD Freestyle…

Ege Çubukçu’nun 2019 yılında Onedio YouTube kanalında toplumsal medyadan gelen soruları yanıtladığı görüntüye da göz atabilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu