Ekonomi

ORKA Banyo, UNICERA’da fark yarattı

Bütünsel tasarım yaklaşımı ve 30 yıllık deneyimi ile dünya standartlarında kaliteye sahip işlevsel eserler geliştiren ORKA Banyo, banyoları yaşanabilir yerlere dönüştürüyor. İstanbul’da düzenlenen UNICERA Milletlerarası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ziyaretçilerini ve bölüm profesyonellerini ağırlayan ORKA Banyo, inovatif, şık ve kullanışlı yeni banyo mobilyası dizaynlarını görücüye çıkardı.

Sektördeki tasarım ve üretim gücünü güçlü dizayncı iş birlikleriyle taçlandıran ORKA Banyo, bilhassa Milano’daki ofisi Aksu/Suardi ile muvaffakiyetlerini katlayan dizayncı Sezgin Aksu ve İtalyan dizayncı Massimiliano Braconi imzalı koleksiyonlarıyla fuarın gözdesi oldu. Yılların deneyimiyle birleştirdiği profesyonel personellik eseri yeni banyo mobilyalarıyla ORKA; fuara estetik ve renk katan ve büyük ilgi gören mükemmel standında; Ece Erken, Ece Vahapoğlu üzere ünlü isimlerin yanı sıra birbirinden pahalı mimarları ağırladı.

Liderliği üstlendikleri banyo mobilyası kesiminde birincilere imza attıklarını belirten ORKA Banyo Genel Müdürü Nalan Yılmaz, “Sektör için çok kıymetli bir buluşma noktası olan UNICERA, profesyonellere ve tüketicilere ulaşmamızda en büyük platformlardan biri. Bu sene; dünyaca ünlü dizayncı Sezgin Aksu ile hayata geçirdiğimiz işlevsel dizaynlar ve İtalyan dizayncı Massimiliano Braconi imzalı özel banyo mobilyası koleksiyonlarımızla bu kıymetli platformda yerimizi aldık. ORKA tasarım takımımızın yeni eserlerini de görücüye çıkardığımız, her milimetresine başka ayrı ihtimam göstererek hazırladığımız standımızda ağırladığımız ziyaretçilerimizden aldığımız kusursuz geri bildirimler bizleri çok memnun etti. Türkiye’de birinci demonte banyo dolabı üreterek çıktığımız yolda, gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla dalda değişim ve dönüşümün öncüsü olduk. ORKA Banyo olarak eserlerimiz, fark yaratan dizaynlarımız ve attığımız adımlarla ne kadar hakikat bir yolda ilerlediğimizi gururla gördüğümüz bu türlü milletlerarası fuarlar bizler için çok değerli. Çağdaş teknolojiye dayalı bedel yaratan tasarım eserlerimiz ve gerçekleştirdiğimiz güçlü iş birlikleriyle dönemin trendlerini belirlemeye ve banyoları yaşanabilir yerlere dönüştürmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu