Haber

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile’ın yeni güncellemesinin ertelenmesinin ardından yeni güncellemenin ne zaman geleceği araştırılıyor. Peki, PUBG Mobile 2.3 güncellemesi ne zaman gelecek? İşte detaylar…

PUBG MOBILE 2.3 GÜNCELLEMESİ NE ZAMAN GELECEK?

PUBG Mobile’ın 2.3 güncellemesi ertelendi ve yeni çıkış tarihi 15 Kasım Salı günü oldu. Güncelleme bölgelere nazaran değişiklik gösterirken PUBG Mobile’ın 2.3 güncellemesi cihazınıza 15-16 Kasım tarihleri arasında gelecektir.

PUBG MOBILE 2.3 GÜNCELLEMESİ

Kasım güncellemesinin ön izlemesinde görüldüğü gibi, yeni PUBG Mobile Global Chicken Cup, çağdaş FIFA Dünya Kupası 2022’yi anmak için futbol temalı içeriğin yanı sıra gelecek. Oyuncular, oyun oynayabilecekleri sanal bir futbol tema parkına yahut arenasına şahit olacaklar. Farklı aksesuarları yağmalarken birbirleriyle rekabet edecek.

Oyuncular, düşmanlarla savaşmanın yanı sıra çeşitli etkileşimli özelliklere de şahit olacaklar. Temalı mod Football Mania, Arjantinli efsane Lionel Messi’nin oyunla yaptığı işbirliğinin bir kesimi olacak. Futbol Karnavalı olarak da bilinen ortak aktiflik ve öteki içerikler 15-16 Kasım tarihleri ortasında çevrimiçi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu