Haber

Seçime 3 gün kala büyük yalan! YETER Parti ismine tepki yağıyor

28 Mayıs seçimlerine sayılı günler kaldı. İBB ÂLA Parti Küme Başkan Yardımcısı İbrahim Özkan Onun tarafından inanılmaz bir saçmalık söylendi. Sosyal medya hesabından seçimlere ait bir gönderi paylaşmak ÖzkanSöz kısa bir süre sonra çıktı.

SEÇİMDEN 3 GÜN ÖNCE KÖTÜ UP

İBB DÜZGÜN Parti Küme Başkanvekili İbrahim Özkan Bugün sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf üzerinden inanılmaz bir saçmalık yaptı. Bir adam ve arkasındaki 4 kadının görüntüsünü Twitter hesabından paylaşan Özkan, bu adamın Katarlı olduğunu belirterek, 4 kadının karısıDurumun bu olduğunu ve bu kişilerin 28 Mayıs seçimleri için yapılan oylamada beklediklerini iddia etti.

paylaşımda “Katarlı adam, dört eşiyle birlikte ülkemin cumhurbaşkanının seçiminde irade sahibi! Ne kadar uzun bir süremiz kaldı.‘ sözlerini kullanan Özkan’ın yalanı kısa sürede ortaya çıktı.


YAZDIKLARINIZIN HEPSİ YALAN

Özkan’ın Katarlı olarak paylaştığı adam Bahreynli bir iş insanı olduğu ve 4 eşi olarak paylaştığı kadınlardan birinin eşi, diğer üçünün de kızı olduğu ve bu kişilerin oy kullanma ile hiçbir ilgisinin olmadığı öğrenildi. Özkan’ın seçime 3 gün kala yaptığı manipülasyon dolu paylaşımı vatandaşlardan büyük tepki topladı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı gerçeği öğreniyor İYİ Parti’den Özkan‘a sert tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu