Teknoloji

Sezon için Hikaye Fragmanı Yayınlandı: Geleceğe Mektup

 
SEASON: A letter to the future, Scavengers Studio tarafından oyunculara sunulacak olan gizem temalı atmosferik keşif macera oyunu için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman, oyunun hikayesini ve karakterlerini tanıtıyor.
 
Üçüncü şahıs macera keşif oyunu
 
 
 
Üçüncü şahıs kamera bakış açısına sahip bu macera türü keşif oyununda bisikletlerimize atlayıp gezintiye çıkacağız. Dünyası ve çizimleriyle ön plana çıkmaya çalışan Season: A Letter to the Future, dinlendirici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.
 
Oyunda medeniyetten uzak bir köyden gelen genç bir hanımın gözünden yolculuğa başlıyoruz. Oyunda çevreyi istediğimiz gibi keşfedebiliyor, yolumuza çıkan görüntülerin fotoğraflarını çekebiliyor ve bize sunulan dünyanın sırlarını ortaya çıkarmaya çalışabiliyoruz.
 
Season: A Letter to the Future, 31 Ocak’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak.
 
Hikaye fragmanı
 
Yayınlanan hikaye fragmanında oyundaki bazı bölgeler, ana karakterimiz ve diğer bazı karakterler, bir anlatıcı, ilginç görünüşler ve dahası bizlere sunuluyor.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu