Yaşam

‘The Quest’ serisi şimdi Disney+’ta yayında

Başrollerinde Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ü bir araya getiren Disney+’ın merakla beklenen yeni dizisi ‘Arama’ 6 bölüm ile yayında. Türkiye’de ve tüm dünyada aynı anda Disney+’ta yayınlanan dizi, izleyicileri gizemli bir dünyanın perde arkasına götürecek.

 The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın yeni orijinal içeriği bugün uzun süredir bekleniyor. ‘Aramak’ katma. üretmek Ay İnşaatOrijinal hikaye ve senaryo Nüket BıçakçıVe Özlem YücelYönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen emin alperoturuyor ‘Aramak’,Aynı anda 6 bölüm olarak Türkiye’de ve tüm dünyada yayınlandı.

Aslı EnverVe Mehmet Günsurbaşrolleri; Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Fazilet Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Hareket Yıldızı, Oral ÖzerVe Ali Yoğurtçuoğluİzleyiciye farklı bir dünyanın kapılarını aralarken aynı zamanda bu mistik dünyanın görünmeyen yüzü hakkında da merak uyandıran ipuçları veriyor.

Metropol yaşamına hapsolmuş hasta, mutsuz ve kayıp bir ruh olan Nisan, birlikte katıldıkları bir şifa seansından sonra ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şüpheli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine rağmen tarikatın vaatlerine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli adam Tufan’ın peşinden bilinmezlerle dolu bir maceraya atılır. Metafizik, kanaat, varoluş ve aşk temalarını sorgulayacak özgün bir dizi. ‘Şimdi araştırSadece Disney+içinde…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu