Teknoloji

TurkNet yeni Umut filminde 2023’te “Daha hızlısı yok” mesajını veriyor

Kullanıcılarına dünya standartlarında yüksek hızlı ve ücretsiz internet sunan TurkNet yeni reklam filminde.  2023 yılında #NoMoreHizlisi bildirisini yayınlıyor ve her eve GigaFiber gelebilmesi için çalışmaya devam edeceklerinin altını çiziyor.

Günümüzde internet kullanım oranları her geçen gün artmaktadır.   Yüksek hızlı internet artık bir lüks değil, bir ihtiyaç olarak görülüyor. Bu nedenle, Gigabit’e kadar olan gülen yüzler tüm dünyada giderek daha yaygın hale geliyor. Ülkemizde bu konuda yoğun bir çalışma yürüten TurkNet, 2022 yılı bitmeden TurkNet GigaFiber ile 1 milyon haneye 1000 Mbps eşit indirme ve yükleme hızı sundu.

Geçen yıl hazırladıkları sinema filminde “hızımızı artırıyoruz” diyen TurkNet, bu yıl devamı niteliğindeki yeni reklam filminde de #HazlısıYok diyor. Hız konusundaki başarısı, bu alanda dünyada otorite olarak görülen nPerf ve Speedtest gibi platformlar tarafından 2022 yılında tescillendi.

TurkNet her evde GigaFiber olsun diye var gücüyle çalışıyor.

TurkNet, yeni ticari sinemada “Hızımızı artırıyoruz” teziyle 2022’de kesintiye uğrayan sinemaları, boşaltılan belgeleri, toplantılarda dondurulmayı “onaylamıyor” ve “internetin özgürleştirici doğasına inandıklarını” ifade ediyor. ” sonsuza kadar bir şirket olarak.

Türkiye’nin dünya standartlarında 1.000 Mbps eşit indirme ve yükleme hızı sunan ilk ve tek internet sağlayıcısı TurkNet, yeni ticari sinemasında fiber altyapısında GigaFiber’e odaklanarak kullanıcılarını hızlı, bedava ve bedava internetin keyfini çıkarmaya davet ediyor. yeni yılda. Ayrıca her evde GigaFiber olabilmesi için yeni yılda da var güçleriyle çalışacaklarının sözünü veriyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu