Haber

Yenimahalle Kurban Bayramı’na hazırlanıyor

Yenimahalle Kurban Bayramı’na hazırlanıyor

ANKARA – Yenimahalle Belediyesi 244 çadırın kurulumuna başladı.

Yenimahalle Belediyesi’nin Yakacık Kurban Satış Alanı’nda bayram hazırlıkları devam ediyor. Vatandaşların sorunsuz bir Kurban Bayramı geçirmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yenimahalle Belediyesi, parsel çizimi ve numaralandırma işlemlerini tamamlayarak 182’si büyükbaş, 62’si küçükbaş hayvan olmak üzere toplam 244 çadır için meclisi başlattı. ve keçiler.

15 bin kurbanlık bölgede satışa çıkacak

Kurulan çadırlara giren kurbanlık hayvanlar Yenimahalle Belediyesi Veteriner Hekimleri ile Tarım ve Orman Bakanlığı yetkililerinin kontrolünde. 15 bin mağdurun teşhir edileceği alanda belediye başta park ve bahçeler, fen işleri, polis ve temizlik işleri olmak üzere ilgili tüm müdürlükleriyle 24 saat hizmet veriyor.

“En temiz ve modern alan olan kurban pazarımızda çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz”

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, çalışmaları titizlikle yürüttüklerini belirterek, “Kurban satışı ve kesimi için en temiz ve en modern alan olan kurban pazarımızda çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Tüm teşkilatımızı seferber ettik. vatandaşlarımızın bayramını huzurlu ve hijyenik bir ortamda geçirmeleri demektir.Ülkemize sağlık ve huzur diler,tüm hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

karaburun-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu