Ekonomi

Yıldız Holding genç yeteneklerin fikirlerine kapılarını açıyor.

JOB Young Talent 2023 başvuruları için son tarih 9 Nisan

Yıldız Holding’in genç yetenek staj ve işe alım programı

‘JOB Young Talent 2023’ başvuruları başladı. Bu yıl 12.si düzenlenecek program kapsamında; 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencileri ile yeni mezunlara staj ve yeni iş imkanları sağlanacaktır.

Genç yeteneklere deneyim kazanma fırsatı sunan Yıldız Holding; 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencileri için staj; Holding bünyesinde yeni mezunlara iş imkanı sunan ‘JOB Young Talent 2023’ programı için başvurular başladı. “Yıldız Ol Parla” mottosuyla yürütülen program sayesinde genç yetenekler, kapsamlı öğrenme ve gelişim fırsatlarına erişerek hayallerine giden yolda eşsiz avantajlar elde edecek. Temmuz ayında başlayacak bu yenilikçi programa katılmak isteyen adaylar, 9 Nisan’a kadar JOB Genç Yetenek Yıldız Holding web sitesinden (mtstaj.co/public/job) başvuru yapabilecek.

Aydın: “Genç yetenekleri öğrenme, deneyimleme ve gelişim yolculuğuna davet ediyoruz”

Yıldız Holding’in Job Genç Yetenek Programı’na her yıl ortalama 30 bin başvuru aldıklarını belirten, Bahattin Aydın, Yıldız Holding İnsan ve İş Güçlendirme Liderisöz konusu:   “Yıldız Holding’te işin geleceğine odaklanırken ‘insana yatırım’ anlayışımızın gereği olarak gençlerin kariyerlerine güçlü bir başlangıç ​​yapmaları için fırsatlar yaratmaya da öncelik veriyoruz. JOB Genç Yetenek programı, gençler için yarattığımız küresel iş fırsatının yanı sıra deneyim, gelişim ve yenilikçilik odaklı kendini yenileyen dinamik bir programdır. JOB Young Talent 2023 kapsamında bu yıl detaylı öğrenme ve gelişim yolculuğuna katılmak isteyen tüm gençlerimizin başvurularını bekliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

kepezhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu