Haber

Erdoğan: MİT dün sözde IŞİD lideri Kureyşi’yi Suriye’de öldürdü

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TRT Türk, ATV Europe, Euro D, Euro Star ve Kanal 7 Europe’un ortak canlı yayınına katıldı.

Burada sağlığıyla ilgili bilgiler veren Erdoğan, ellerindeki son anketlerle ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

İYİYİM: (Sağlık durumu) İyiyim. O günden sonra programlarımı meydanlarda yaptım. Bunlardan en önemlisi Ankara programıydı.

SORUNSUZ DEVAM ETMEKTEDİR: (Yurtdışında seçimlere katılım) Artık sandıkları vatandaşlarımıza götürüyoruz. 14 Mayıs’ta yeni bir rekor kıracağımıza inanıyorum. Oy verme işlemi sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Oy ve sandık güvenliği konusunda Türkiye’de ne yapıyorsak yurtdışındaki seçimlerde de aynısını yapıyoruz.

ÖNÜMÜZDE GÜZEL BİR TABLO VAR: Anketlerde de olumlu bir hava görüyoruz. Hem Cumhurbaşkanlığı’nda hem de Cumhur İttifakı olarak önümüzde güzel bir tablo var.

MİT, DAİŞ LİDERİNİ ÖLDÜRDÜ: MİT, DEAŞ kod adlı Ebu Hüseyin el Kureyşi’yi uzun süredir takip ediyordu. Dün Suriye’de düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildi.

DETAYLAR GELİYOR…

haber-cinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu